Jste zde

datum Den liturgického období Liturgická barva
1. ledna 2016 Nový rok / Slavnost Matky Boží Panny Marie (Slavnost Matky Boží Panny Marie) Slavnost Matky Boží Panny Marie Bílá
2. ledna 2016 Karina / sv. Basil Veliký a Řehoř Naziánský Bílá
3. ledna 2016 Radmila / sv. Jenovéfa (2. neděle po Narození Páně) 2. neděle po Narození Páně Bílá
4. ledna 2016 Diana / bl. Anděla z Foligna Bílá
5. ledna 2016 Dalimil / sv. Telesfor Bílá
6. ledna 2016 Tři králové / Slavnost Zjevení Páně Bílá
7. ledna 2016 Vilma / sv. Rajmund z Penafortu Bílá
8. ledna 2016 Čestmír / sv. Severin Bílá
9. ledna 2016 Vladan / sv. Julián Bílá
10. ledna 2016 Břetislav / sv. Agathon (Dobromil) (Svátek Křtu Páně) Dobromil) (Svátek Kř Bílá
11. ledna 2016 Bohdana / ct. Marie Elekta (pondělí 1. týdne v mezidobí) pondělí 1. týdne v mezidobí Zelená
12. ledna 2016 Pravoslav / sv. Probus (Pravoslav) (úterý 1. týdne v mezidobí) Pravoslav) (úterý 1. Zelená
13. ledna 2016 Edita / sv. Hilarius z Poitiers (středa 1. týdne v mezidobí) středa 1. týdne v mezidobí Zelená
14. ledna 2016 Radovan / sv. Sáva Srbský (čtvrtek 1. týdne v mezidobí) čtvrtek 1. týdne v mezidobí Zelená
15. ledna 2016 Alice / sv. Pavel Poustevník (pátek 1. týdne v mezidobí) pátek 1. týdne v mezidobí Zelená
16. ledna 2016 Ctirad / sv. Marcel I. (sobota 1. týdne v mezidobí) sobota 1. týdne v mezidobí Zelená
17. ledna 2016 Drahoslav / sv. Antonín Veliký (2. neděle v mezidobí) 2. neděle v mezidobí Zelená
18. ledna 2016 Vladislav / Panna Maria, Matka jednoty křesťanů (pondělí 2. týdne v mezidobí) pondělí 2. týdne v mezidobí Bílá
19. ledna 2016 Doubravka / sv. Márius a Marta a jejich synové (úterý 2. týdne v mezidobí) úterý 2. týdne v mezidobí Zelená
20. ledna 2016 Ilona / sv. Fabián a Šebestián (středa 2. týdne v mezidobí) středa 2. týdne v mezidobí Zelená
21. ledna 2016 Běla / sv. Anežka Římská (čtvrtek 2. týdne v mezidobí) čtvrtek 2. týdne v mezidobí Červená
22. ledna 2016 Slavomír / sv. Vincenc (pátek 2. týdne v mezidobí) pátek 2. týdne v mezidobí Zelená
23. ledna 2016 Zdeněk / sv. Ildefons (sobota 2. týdne v mezidobí) sobota 2. týdne v mezidobí Zelená
24. ledna 2016 Milena / sv. František Saleský (3. neděle v mezidobí) 3. neděle v mezidobí Zelená
25. ledna 2016 Miloš / Svátek Obrácení svatého Pavla Bílá
26. ledna 2016 Zora / sv. Timotej (Bohuslav) a Titus (úterý 3. týdne v mezidobí) Bohuslav) a Titus (út Bílá
27. ledna 2016 Ingrid / sv. Anděla Mericiová (středa 3. týdne v mezidobí) středa 3. týdne v mezidobí Zelená
28. ledna 2016 Otýlie / sv. Tomáš Akvinský (čtvrtek 3. týdne v mezidobí) čtvrtek 3. týdne v mezidobí Bílá
29. ledna 2016 Zdislava / sv. Sulpicius (pátek 3. týdne v mezidobí) pátek 3. týdne v mezidobí Zelená
30. ledna 2016 Robin / sv. Martina (sobota 3. týdne v mezidobí) sobota 3. týdne v mezidobí Zelená
31. ledna 2016 Marika / sv. Jan Bosko (4. neděle v mezidobí) 4. neděle v mezidobí Zelená
1. února 2016 Hynek / sv. Pionius (pondělí 4. týdne v mezidobí) pondělí 4. týdne v mezidobí Zelená
2. února 2016 Nela / Svátek Uvedení Páně do chrámu Bílá
3. února 2016 Blažej / sv. Blažej, sv. Ansgar (Oskar) (středa 4. týdne v mezidobí) Oskar) (středa 4. týdne v mez Zelená
4. února 2016 Jarmila / sv. Ondřej Corsini (čtvrtek 4. týdne v mezidobí) čtvrtek 4. týdne v mezidobí Zelená
5. února 2016 Dobromila / sv. Agáta (Háta, Dobruše) (pátek 4. týdne v mezidobí) Háta, Dobruše) (pátek 4. Červená
6. února 2016 Vanda / sv. Pavel Miki a druhové (sobota 4. týdne v mezidobí) sobota 4. týdne v mezidobí Červená
7. února 2016 Veronika / sv. Richard (5. neděle v mezidobí) 5. neděle v mezidobí Zelená
8. února 2016 Milada / sv. Jeroným Emiliani - ct. Mlada (pondělí 5. týdne v mezidobí) pondělí 5. týdne v mezidobí Zelená
9. února 2016 Apolena / sv. Apollonie (úterý 5. týdne v mezidobí) úterý 5. týdne v mezidobí Zelená
10. února 2016 Mojmír / sv. Scholastika (Popeleční středa) Popeleční středa Fialová
11. února 2016 Božena / Panna Maria Lourdská (čtvrtek po Popeleční středě) čtvrtek po Popeleční středě Fialová
12. února 2016 Slavěna / sv. Benedikt Aniánský (pátek po Popeleční středě) pátek po Popeleční středě Fialová
13. února 2016 Věnceslav / sv. Kateřina Ricciová (sobota po Popeleční středě) sobota po Popeleční středě Fialová
14. února 2016 Valentýn / sv. Valentin (1. neděle postní) 1. neděle postní Fialová
15. února 2016 Jiřina / sv. Jiřina (pondělí 1. postního týdne) pondělí 1. postního týdne Fialová
16. února 2016 Ljuba / sv. Juliána (úterý 1. postního týdne) úterý 1. postního týdne Fialová
17. února 2016 Miloslava / sv. Alexius a druhové (středa 1. postního týdne) středa 1. postního týdne Fialová
18. února 2016 Gizela / sv. Simeon (čtvrtek 1. postního týdne) čtvrtek 1. postního týdne Fialová
19. února 2016 Patrik / bl. Godšalk (pátek 1. postního týdne) pátek 1. postního týdne Fialová
20. února 2016 Oldřich / sv. Nikefor (sobota 1. postního týdne) sobota 1. postního týdne Fialová
21. února 2016 Lenka / sv. Petr Damiani (2. neděle postní) 2. neděle postní Fialová
22. února 2016 Petr / svátek Stolce sv. Petra Bílá
23. února 2016 Svatopluk / sv. Polykarp (úterý 2. postního týdne) úterý 2. postního týdne Fialová
24. února 2016 Matěj / sv. Modest (středa 2. postního týdne) středa 2. postního týdne Fialová
25. února 2016 Liliana / sv. Valburga (čtvrtek 2. postního týdne) čtvrtek 2. postního týdne Fialová
26. února 2016 Dorota / sv. Alexandr (pátek 2. postního týdne) pátek 2. postního týdne Fialová
27. února 2016 Alexandr / sv. Gabriel od Bolestné Panny Marie (sobota 2. postního týdne) sobota 2. postního týdne Fialová
28. února 2016 Lumír / sv. Roman (3. neděle postní) 3. neděle postní Fialová
29. února 2016 Horymír / sv. Kasián (pondělí 3. postního týdne) pondělí 3. postního týdne Fialová
1. března 2016 Bedřich / sv. Suitbert (úterý 3. postního týdne) úterý 3. postního týdne Fialová
2. března 2016 Anežka / sv. Simplicius (středa 3. postního týdne) středa 3. postního týdne Fialová
3. března 2016 Kamil / sv. Kunhuta (čtvrtek 3. postního týdne) čtvrtek 3. postního týdne Fialová
4. března 2016 Stela / sv. Kazimír (pátek 3. postního týdne) pátek 3. postního týdne Fialová
5. března 2016 Kazimír / sv. Teofil (Bohumil) (sobota 3. postního týdne) Bohumil) (sobota 3. Fialová
6. března 2016 Miroslav / bl. Friedrich (Bedřich, Miroslav) (4. neděle postní) Bedřich, Miroslav) (4. neděle po Růžová
7. března 2016 Tomáš / sv. Perpetua a Felicita ( Blažena) (pondělí 4. postního týdne) Blažena) (pondělí 4. postního Fialová
8. března 2016 Gabriela / sv. Jan z Boha (úterý 4. postního týdne) úterý 4. postního týdne Fialová
9. března 2016 Františka / sv. Františka Římská (středa 4. postního týdne) středa 4. postního týdne Fialová
10. března 2016 Viktorie / sv. Jan Ogilvie (čtvrtek 4. postního týdne) čtvrtek 4. postního týdne Fialová
11. března 2016 Anděla / sv. Eulogius z Kordoby (pátek 4. postního týdne) pátek 4. postního týdne Fialová
12. března 2016 Řehoř / sv. Kvirin (sobota 4. postního týdne) sobota 4. postního týdne Fialová
13. března 2016 Růžena / sv. Patricie (Vlasta) (5. neděle postní) Vlasta) (5. neděle p Fialová
14. března 2016 Rút, Matylda / sv. Matylda (pondělí 5. postního týdne) pondělí 5. postního týdne Fialová
15. března 2016 Ida / sv. Longin (úterý 5. postního týdne) úterý 5. postního týdne Fialová
16. března 2016 Elena, Herbert / sv. Heribert (středa 5. postního týdne) středa 5. postního týdne Fialová
17. března 2016 Vlastimil / sv. Patrik (čtvrtek 5. postního týdne) čtvrtek 5. postního týdne Fialová
18. března 2016 Eduard / sv. Cyril Jeruzalémský (pátek 5. postního týdne) pátek 5. postního týdne Fialová
19. března 2016 Josef / Slavnost sv. Josefa Bílá
20. března 2016 Světlana / sv. Archip (6. neděle postní - Květná neděle) 6. neděle postní - Květná neděle Červená
21. března 2016 Radek / bl. Serapion (pondělí Svatého týdne) pondělí Svatého týdne Fialová
22. března 2016 Leona / sv. Epafrodit (úterý Svatého týdne) úterý Svatého týdne Fialová
23. března 2016 Ivona / sv. Turibius z Mongroveja (středa Svatého týdne) středa Svatého týdne Fialová
24. března 2016 Gabriel / Zelený čtvrtek (Zelený čtvrtek) Zelený čtvrtek Bílá
25. března 2016 Marián / Velký pátek (Velký pátek) Velký pátek Červená
26. března 2016 Emanuel / Bílá sobota (Bílá sobota) Bílá sobota
27. března 2016 Dita / Slavnost Zmrtvýchvstání Páně (Slavnost Zmrtvýchvstání Páně) Slavnost Zmrtvýchvstání Páně Bílá
28. března 2016 Soňa / sv. Rogát (pondělí velikonočního oktávu) pondělí velikonočního oktávu Bílá
29. března 2016 Taďána / bl. Ludolf (Slavomil) (úterý velikonočního oktávu) Slavomil) (úterý ve Bílá
30. března 2016 Arnošt / sv. Jan Klimak (středa velikonočního oktávu) středa velikonočního oktávu Bílá
31. března 2016 Quido / bl. Balbína (čtvrtek velikonočního oktávu) čtvrtek velikonočního oktávu Bílá
1. dubna 2016 Hugo / sv. Makarius (Blahomír) (pátek velikonočního oktávu) Blahomír) (pátek velik Bílá
2. dubna 2016 Erika / sv. František z Pauly (sobota velikonočního oktávu) sobota velikonočního oktávu Bílá
3. dubna 2016 Richard / sv. Nikita (2. neděle velikonoční) 2. neděle velikonoční Bílá
4. dubna 2016 Ivana / slavnost Zvěstování Páně (slavnost Zvěstování Páně) slavnost Zvěstování Páně Bílá
5. dubna 2016 Miroslava / sv. Vincenc Ferrerský (úterý 2. velikonočního týdne) úterý 2. velikonočního týdne Bílá
6. dubna 2016 Vendula / sv. Notger (středa 2. velikonočního týdne) středa 2. velikonočního týdne Bílá
7. dubna 2016 Heřman, Hermína / sv. Jan Křtitel de la Salle (čtvrtek 2. velikonočního týdne) čtvrtek 2. velikonočního týdne Bílá
8. dubna 2016 Ema / sv. Albert (pátek 2. velikonočního týdne) pátek 2. velikonočního týdne Bílá
9. dubna 2016 Dušan / sv. Marie Kleofášova (sobota 2. velikonočního týdne) sobota 2. velikonočního týdne Bílá
10. dubna 2016 Darja / sv. Michael de Sanctis (3. neděle velikonoční) 3. neděle velikonoční Bílá
11. dubna 2016 Izabela / sv. Stanislav (pondělí 3. velikonočního týdne) pondělí 3. velikonočního týdne Červená
12. dubna 2016 Julius / sv. Julius (úterý 3. velikonočního týdne) úterý 3. velikonočního týdne Bílá
13. dubna 2016 Aleš / sv. Martin I. (středa 3. velikonočního týdne) středa 3. velikonočního týdne Bílá
14. dubna 2016 Vincenc / sv. Lambert (čtvrtek 3. velikonočního týdne) čtvrtek 3. velikonočního týdne Bílá
15. dubna 2016 Anastázie / sv. Anastázie (pátek 3. velikonočního týdne) pátek 3. velikonočního týdne Bílá
16. dubna 2016 Irena / sv. Bernadetta Soubirousová (sobota 3. velikonočního týdne) sobota 3. velikonočního týdne Bílá
17. dubna 2016 Rudolf / sv. Inocenc (4. neděle velikonoční) 4. neděle velikonoční Bílá
18. dubna 2016 Valerie / sv. Krescenc (Rostislav) (pondělí 4. velikonočního týdne) Rostislav) (pondělí 4. Bílá
19. dubna 2016 Rostislav / sv. Ema (úterý 4. velikonočního týdne) úterý 4. velikonočního týdne Bílá
20. dubna 2016 Marcela / sv. Hugo (středa 4. velikonočního týdne) středa 4. velikonočního týdne Bílá
21. dubna 2016 Alexandra / sv. Anselm (čtvrtek 4. velikonočního týdne) čtvrtek 4. velikonočního týdne Bílá
22. dubna 2016 Evženie / sv. Leonid (pátek 4. velikonočního týdne) pátek 4. velikonočního týdne Bílá
23. dubna 2016 Vojtěch / Svátek sv. Vojtěcha Červená
24. dubna 2016 Jiří / sv. Jiří (5. neděle velikonoční) 5. neděle velikonoční Bílá
25. dubna 2016 Marek / Svátek sv. Marka Červená
26. dubna 2016 Oto / sv. Richarius (úterý 5. velikonočního týdne) úterý 5. velikonočního týdne Bílá
27. dubna 2016 Jaroslav / sv. Zita (středa 5. velikonočního týdne) středa 5. velikonočního týdne Bílá
28. dubna 2016 Vlastislav / sv. Petr Chanel - sv. Ludvík Maria Grignion (čtvrtek 5. velikonočního týdne) čtvrtek 5. velikonočního týdne Bílá
29. dubna 2016 Robert / Svátek sv. Kateřiny Sienské Bílá
30. dubna 2016 Blahoslav / sv. Zikmund (sobota 5. velikonočního týdne) sobota 5. velikonočního týdne Bílá
1. květen 2016 Svátek práce / Dělník sv. Josef (6. neděle velikonoční) 6. neděle velikonoční Bílá
2. květen 2016 Zikmund / sv. Atanáš (pondělí 6. velikonočního týdne) pondělí 6. velikonočního týdne Bílá
3. květen 2016 Alexej / Svátek sv. Filipa a Jakuba Červená
4. květen 2016 Květoslav / sv. Florián (středa 6. velikonočního týdne) středa 6. velikonočního týdne Bílá
5. květen 2016 Klaudie / sv. Gothard (Nanebevstoupení Páně) Nanebevstoupení Páně Bílá
6. květen 2016 Radoslav / sv. Jan Sarkander (pátek 6. velikonočního týdne) pátek 6. velikonočního týdne Červená
7. květen 2016 Stanislav / sv. Benedikt II. (sobota 6. velikonočního týdne) sobota 6. velikonočního týdne Bílá
8. květen 2016 Státní svátek / Panna Maria, Prostřednice všech milostí (7. neděle velikonoční) 7. neděle velikonoční Bílá
9. květen 2016 Ctibor / sv. Hermus (pondělí 7. velikonočního týdne) pondělí 7. velikonočního týdne Bílá
10. květen 2016 Blažena / sv. Izidor (úterý 7. velikonočního týdne) úterý 7. velikonočního týdne Bílá
11. květen 2016 Svatava / sv. Ignác z Láconi (středa 7. velikonočního týdne) středa 7. velikonočního týdne Bílá
12. květen 2016 Pankrác / sv. Pankrác, sv. Nereus a Achilleus (čtvrtek 7. velikonočního týdne) čtvrtek 7. velikonočního týdne Bílá
13. květen 2016 Servác / sv. Ondřej Hubert Fournet (pátek 7. velikonočního týdne) pátek 7. velikonočního týdne Bílá
14. květen 2016 Bonifác / Svátek sv. Matěje, apoštola Červená
15. květen 2016 Žofie / sv. Žofie (Slavnost Seslání Ducha Svatého) Slavnost Seslání Ducha Svatého Červená
16. květen 2016 Přemysl / Svátek sv. Jana Nepomuckého, hlavního patrona Čech Červená
17. květen 2016 Aneta / sv. Paschal Baylon (úterý 7. týdne v mezidobí) úterý 7. týdne v mezidobí Zelená
18. květen 2016 Nataša / sv. Jan I. (středa 7. týdne v mezidobí) středa 7. týdne v mezidobí Zelená
19. květen 2016 Ivo / sv. Petr Celestýn (čtvrtek 7. týdne v mezidobí) čtvrtek 7. týdne v mezidobí Zelená
20. květen 2016 Zbyšek / sv. Klement M. Hofbauer, sv. Bernardin Sienský (pátek 7. týdne v mezidobí) pátek 7. týdne v mezidobí Bílá
21. květen 2016 Monika / sv. Ondřej Bobola (sobota 7. týdne v mezidobí) sobota 7. týdne v mezidobí Zelená
22. květen 2016 Emil / sv. Julie (Slavnost Nejsvětější Trojice) Slavnost Nejsvětější Trojice Bílá
23. květen 2016 Vladimír / sv. Jan Křtitel de Rossi (pondělí 8. týdne v mezidobí) pondělí 8. týdne v mezidobí Zelená
24. květen 2016 Jana / sv. Vincent Lerinský (úterý 8. týdne v mezidobí) úterý 8. týdne v mezidobí Zelená
25. květen 2016 Viola / sv. Beda Ctihodný, sv. Řehoř VII., sv. Marie Magdaléna de Pazzi (středa 8. týdne v mezidobí) středa 8. týdne v mezidobí Zelená
26. květen 2016 Filip / sv. Filip Neri (Těla a krve Páně) Těla a krve Páně Bílá
27. květen 2016 Valdemar / sv. Augustin z Canterbury (pátek 8. týdne v mezidobí) pátek 8. týdne v mezidobí Zelená
28. květen 2016 Vilém / sv. Emil (sobota 8. týdne v mezidobí) sobota 8. týdne v mezidobí Zelená
29. květen 2016 Maxmilián / sv. Maximin (9. neděle v mezidobí) 9. neděle v mezidobí Zelená
30. květen 2016 Ferdinand / sv. Zdislava (pondělí 9. týdne v mezidobí) pondělí 9. týdne v mezidobí Zelená
31. květen 2016 Kamila / Svátek Navštívení Panny Marie Bílá
1. června 2016 Laura / sv. Justin (středa 9. týdne v mezidobí) středa 9. týdne v mezidobí Červená
2. června 2016 Jarmil / sv. Marcelin a Petr (čtvrtek 9. týdne v mezidobí) čtvrtek 9. týdne v mezidobí Zelená
3. června 2016 Tamara / sv. Karel Lwanga a druhové (Slavnost Nejsvětějšího srdce Ježíšova) Slavnost Nejsvětějšího srdce Ježíšova Bílá
4. června 2016 Dalibor / sv. František Caracciolo (Památka Neposkvrněného srdce Panny Marie) Památka Neposkvrněného srdce Panny Marie Bílá
5. června 2016 Dobroslav / sv. Bonifác (10. neděle v mezidobí) 10. neděle v mezidobí Zelená
6. června 2016 Norbert / sv. Norbert (pondělí 10. týdne v mezidobí) pondělí 10. týdne v mezidobí Zelená
7. června 2016 Iveta/Slavoj / sv. Robert (úterý 10. týdne v mezidobí) Zelená
8. června 2016 Medard / sv. Medard (středa 10. týdne v mezidobí) středa 10. týdne v mezidobí Zelená
9. června 2016 Stanislava / sv. Efrém Syrský (čtvrtek 10. týdne v mezidobí) čtvrtek 10. týdne v mezidobí Zelená
10. června 2016 Gita / sv. Maxim (pátek 10. týdne v mezidobí) pátek 10. týdne v mezidobí Zelená
11. června 2016 Bruno / sv. Barnabáš Červená
12. června 2016 Antonie / sv. Jan z Fakunda (11. neděle v mezidobí) 11. neděle v mezidobí Zelená
13. června 2016 Antonín / sv. Antonín z Padovy (pondělí 11. týdne v mezidobí) pondělí 11. týdne v mezidobí Bílá
14. června 2016 Roland / sv. Anastáz (úterý 11. týdne v mezidobí) úterý 11. týdne v mezidobí Zelená
15. června 2016 Vít / sv. Vít (středa 11. týdne v mezidobí) středa 11. týdne v mezidobí Zelená
16. června 2016 Zbyněk / sv. Benon (Zbyněk) (čtvrtek 11. týdne v mezidobí) Zbyněk) (čtvrtek Zelená
17. června 2016 Adolf / sv. Řehoř Barbarigo (pátek 11. týdne v mezidobí) pátek 11. týdne v mezidobí Zelená
18. června 2016 Milan / sv. Marina (sobota 11. týdne v mezidobí) sobota 11. týdne v mezidobí Zelená
19. června 2016 Leoš / sv. Jan Nepomuk Neumann, sv. Romuald (12. neděle v mezidobí) 12. neděle v mezidobí Zelená
20. června 2016 Květa / sv. Silverius (pondělí 12. týdne v mezidobí) pondělí 12. týdne v mezidobí Zelená
21. června 2016 Alois / sv. Alois Gonzaga (úterý 12. týdne v mezidobí) úterý 12. týdne v mezidobí Bílá
22. června 2016 Pavla / sv. Jan Fisher a Tomáš More (středa 12. týdne v mezidobí) středa 12. týdne v mezidobí Zelená
23. června 2016 Zdeňka / sv. Josef Cafasso (čtvrtek 12. týdne v mezidobí) čtvrtek 12. týdne v mezidobí Zelená
24. června 2016 Jan / Slavnost Narození sv. Jana Křtitele Bílá
25. června 2016 Ivan / sv. Vilém, ct. Ivan (sobota 12. týdne v mezidobí) sobota 12. týdne v mezidobí Zelená
26. června 2016 Adriana / sv. Jan a Pavel (13. neděle v mezidobí) 13. neděle v mezidobí Zelená
27. června 2016 Ladislav / sv. Cyril Alexandrijský (pondělí 13. týdne v mezidobí) pondělí 13. týdne v mezidobí Zelená
28. června 2016 Lubomír / sv. Irenej (Lubomír) (úterý 13. týdne v mezidobí) Lubomír) (úterý 13 Červená
29. června 2016 Petr a Pavel / Slavnost sv. Petra a Pavla Červená
30. června 2016 Šárka / sv. prvomučedníci římští (čtvrtek 13. týdne v mezidobí) čtvrtek 13. týdne v mezidobí Zelená
1. července 2016 Jaroslava / sv. Theobald (Děpolt) (pátek 13. týdne v mezidobí) Děpolt) (pátek 13. t Zelená
2. července 2016 Patricie / sv. Ota (sobota 13. týdne v mezidobí) sobota 13. týdne v mezidobí Zelená
3. července 2016 Radomír / Svátek sv. Tomáše (14. neděle v mezidobí) 14. neděle v mezidobí Zelená
4. července 2016 Prokop / sv. Prokop (pondělí 14. týdne v mezidobí) pondělí 14. týdne v mezidobí Bílá
5. července 2016 Státní svátek - Den slovanských věrozvěstů / Slavnost sv. Cyrila a Metoděje Bílá
6. července 2016 Státní svátek - Mistr Jan Hus / sv. Marie Gorettiová (středa 14.týdne v mezidobí) středa 14.týdne v mezidobí Zelená
7. července 2016 Bohuslava / sv. Wilibald (čtvrtek 14. týdne v mezidobí) čtvrtek 14. týdne v mezidobí Zelená
8. července 2016 Nora / sv. Kilián (pátek 14. týdne v mezidobí) pátek 14. týdne v mezidobí Zelená
9. července 2016 Drahoslava / sv. Veronika Giulianiová (sobota 14. týdne v mezidobí) sobota 14. týdne v mezidobí Zelená
10. července 2016 Libuše, Amálie / sv. Amálie (Libuše) (15. neděle v mezidobí) Libuše) (15. neděle Zelená
11. července 2016 Olga / Svátek sv. Benedikta Bílá
12. července 2016 Bořek / sv. Jan Qualbert (úterý 15. týdne v mezidobí) úterý 15. týdne v mezidobí Zelená
13. července 2016 Markéta / sv. Jindřich (středa 15. týdne v mezidobí) středa 15. týdne v mezidobí Zelená
14. července 2016 Karolína / bl. Hroznata, sv. Kamil de Lellis (čtvrtek 15. týdne v mezidobí) čtvrtek 15. týdne v mezidobí Zelená
15. července 2016 Jindřich / sv. Bonaventura (pátek 15. týdne v mezidobí) pátek 15. týdne v mezidobí Bílá
16. července 2016 Luboš / Panna Maria Karmelská (sobota 15. týdne v mezidobí) sobota 15. týdne v mezidobí Zelená
17. července 2016 Martina / sv. Česlav a Hyacint (16. neděle v mezidobí) 16. neděle v mezidobí Zelená
18. července 2016 Drahomíra / sv. Emilián (pondělí 16. týdne v mezidobí) pondělí 16. týdne v mezidobí Zelená
19. července 2016 Čeněk / sv. Makrina (úterý 16. týdne v mezidobí) úterý 16. týdne v mezidobí Zelená
20. července 2016 Ilja / sv. Eliáš (středa 16. týdne v mezidobí) středa 16. týdne v mezidobí Zelená
21. července 2016 Vítězslav / sv. Vavřinec z Brindisi (čtvrtek 16. týdne v mezidobí) čtvrtek 16. týdne v mezidobí Zelená
22. července 2016 Magdaléna / sv. Marie Magdaléna Bílá
23. července 2016 Libor / Svátek sv. Brigity Bílá
24. července 2016 Kristýna / sv. Kristina (17. neděle v mezidobí) 17. neděle v mezidobí Zelená
25. července 2016 Jakub / svátek sv. Jakuba apoštola Červená
26. července 2016 Anna / sv. Jáchym a Anna (úterý 17. týdne v mezidobí) úterý 17. týdne v mezidobí Bílá
27. července 2016 Věroslav / sv. Gorazd a druhové (středa 17. týdne v mezidobí) středa 17. týdne v mezidobí Bílá
28. července 2016 Viktor / sv. Nazarius a Celsus (čtvrtek 17. týdne v mezidobí) čtvrtek 17. týdne v mezidobí Zelená
29. července 2016 Marta / sv. Marta (pátek 17. týdne v mezidobí) pátek 17. týdne v mezidobí Bílá
30. července 2016 Bořivoj / sv. Petr Chryzolog (sobota 17. týdne v mezidobí) sobota 17. týdne v mezidobí Zelená
31. července 2016 Ignác / sv. Ignác z Loyoly (18. neděle v mezidobí) 18. neděle v mezidobí Zelená
1. srpna 2016 Oskar / sv. Alfons z Liguori (pondělí 18. týdne v mezidobí) pondělí 18. týdne v mezidobí Bílá
2. srpna 2016 Gustav / sv. Eusebius, sv. Petr Julián Eymard (úterý 18. týdne v mezidobí) úterý 18. týdne v mezidobí Zelená
3. srpna 2016 Miluše / sv. Lydie (středa 18. týdne v mezidobí) středa 18. týdne v mezidobí Zelená
4. srpna 2016 Dominik / sv. Jan Maria Vianney (čtvrtek 18. týdne v mezidobí) čtvrtek 18. týdne v mezidobí Bílá
5. srpna 2016 Kristián / Posvěcení římské baziliky Panny Marie (pátek 18. týdne v mezidobí) pátek 18. týdne v mezidobí Zelená
6. srpna 2016 Oldřiška / Svátek Proměnění Páně (Svátek Proměnění Páně) Svátek Proměnění Páně Bílá
7. srpna 2016 Lada / sv. Kajetán, sv. Sixtus II. a druhové (19. neděle v mezidobí) 19. neděle v mezidobí Zelená
8. srpna 2016 Soběslav / sv. Dominik (pondělí 19. týdne v mezidobí) pondělí 19. týdne v mezidobí Bílá
9. srpna 2016 Roman / Svátek sv. Terezie Benedikty od Kříže Červená
10. srpna 2016 Vavřinec / Svátek sv. Vavřince Červená
11. srpna 2016 Zuzana / sv. Klára (čtvrtek 19. týdne v mezidobí) čtvrtek 19. týdne v mezidobí Bílá
12. srpna 2016 Klára / sv. Euplus (pátek 19. týdne v mezidobí) pátek 19. týdne v mezidobí Zelená
13. srpna 2016 Alena / sv. Poncián a Hippolyt, sv. Jan Berchmans (sobota 19. týdne v mezidobí) sobota 19. týdne v mezidobí Zelená
14. srpna 2016 Alan / sv. Maxmilián Kolbe (20. neděle v mezidobí) 20. neděle v mezidobí Zelená
15. srpna 2016 Hana / Slavnost Nanebevzetí Panny Marie (Slavnost Nanebevzetí Panny Marie) Slavnost Nanebevzetí Panny Marie Bílá
16. srpna 2016 Jáchym / sv. Štěpán (úterý 20. týdne v mezidobí) úterý 20. týdne v mezidobí Zelená
17. srpna 2016 Petra / sv. Myron (středa 20. týdne v mezidobí) středa 20. týdne v mezidobí Zelená
18. srpna 2016 Helena / sv. Helena (čtvrtek 20. týdne v mezidobí) čtvrtek 20. týdne v mezidobí Zelená
19. srpna 2016 Ludvík / sv. Jan Eudes (pátek 20. týdne v mezidobí) pátek 20. týdne v mezidobí Zelená
20. srpna 2016 Bernard / sv. Bernard (sobota 20. týdne v mezidobí) sobota 20. týdne v mezidobí Bílá
21. srpna 2016 Johana / sv. Pius X. (21. neděle v mezidobí) 21. neděle v mezidobí Zelená
22. srpna 2016 Bohuslav / Panna Maria Královna (pondělí 21. týdne v mezidobí) pondělí 21. týdne v mezidobí Bílá
23. srpna 2016 Sandra / sv. Růžena z Limy (úterý 21. týdne v mezidobí) úterý 21. týdne v mezidobí Zelená
24. srpna 2016 Bartoloměj / Svátek sv. Bartoloměje apoštola Červená
25. srpna 2016 Radim / sv. Ludvík, sv. Benedikt a druhové (čtvrtek 21. týdne v mezidobí) čtvrtek 21. týdne v mezidobí Zelená
26. srpna 2016 Luděk / ct. Martin Středa (pátek 21. týdne v mezidobí) pátek 21. týdne v mezidobí Zelená
27. srpna 2016 Otakar / sv. Monika (sobota 21. týdne v mezidobí) sobota 21. týdne v mezidobí Bílá
28. srpna 2016 Augustýn / sv. Augustin (22. neděle v mezidobí) 22. neděle v mezidobí Zelená
29. srpna 2016 Evelína / Umučení sv. Jana Křtitele Červená
30. srpna 2016 Vladěna / sv. Fiakr (úterý 22. týdne v mezidobí) úterý 22. týdne v mezidobí Zelená
31. srpna 2016 Pavlína / sv. Rajmund (středa 22. týdne v mezidobí) středa 22. týdne v mezidobí Zelená
1. září 2016 Linda, Samuel / sv. Jiljí (čtvrtek 22. týdne v mezidobí) čtvrtek 22. týdne v mezidobí Zelená
2. září 2016 Adéla / sv. Justus (pátek 22. týdne v mezidobí) pátek 22. týdne v mezidobí Zelená
3. září 2016 Bronislav / sv. Řehoř Veliký (sobota 22. týdne v mezidobí) sobota 22. týdne v mezidobí Bílá
4. září 2016 Jindřiška / sv. Růžena z Viterba (23. neděle v mezidobí) 23. neděle v mezidobí Zelená
5. září 2016 Boris / sv. Viktorin (Vítězslav) (pondělí 23. týdne v mezidobí) Vítězslav) (pondělí 23 Zelená
6. září 2016 Boleslav / sv. Magnus (úterý 23. týdne v mezidobí) úterý 23. týdne v mezidobí Zelená
7. září 2016 Regína / sv. Melichar Grodecký (středa 23. týdne v mezidobí) středa 23. týdne v mezidobí Zelená
8. září 2016 Mariana / Svátek Narození Panny Marie Bílá
9. září 2016 Daniela / sv. Petr Klaver (pátek 23. týdne v mezidobí) pátek 23. týdne v mezidobí Zelená
10. září 2016 Irma / bl. Karel Spinola (sobota 23. týdne v mezidobí) sobota 23. týdne v mezidobí Zelená
11. září 2016 Denisa / sv. Emil (24. neděle v mezidobí) 24. neděle v mezidobí Zelená
12. září 2016 Marie / sv. Quido / Jména Panny Marie (pondělí 24. týdne v mezidobí) Zelená
13. září 2016 Lubor / sv. Jan Zlatoústý (úterý 24. týdne v mezidobí) úterý 24. týdne v mezidobí Bílá
14. září 2016 Radka / Svátek Povýšení sv. kříže (Svátek Povýšení sv. kříže) Svátek Povýšení sv. kříže Červená
15. září 2016 Jolana / Panna Maria Bolestná Bílá
16. září 2016 Ludmila / sv. Ludmila (pátek 24. týdne v mezidobí) pátek 24. týdne v mezidobí Červená
17. září 2016 Naděžda / sv. Kornélius a Cyprián, sv. Bellarmin (sobota 24. týdne v mezidobí) sobota 24. týdne v mezidobí Zelená
18. září 2016 Kryštof / sv. Josef Kupertinský (25. neděle v mezidobí) 25. neděle v mezidobí Zelená
19. září 2016 Zita / sv. Januárius (pondělí 25. týdne v mezidobí) pondělí 25. týdne v mezidobí Zelená
20. září 2016 Oleg / sv. Ondřej, Pavel a druhové (úterý 25. týdne v mezidobí) úterý 25. týdne v mezidobí Červená
21. září 2016 Matouš / Svátek sv. Matouše Červená
22. září 2016 Darina / sv. Mořic a druhové (čtvrtek 25. týdne v mezidobí) čtvrtek 25. týdne v mezidobí Zelená
23. září 2016 Berta / sv. Konstanc z Ankony, sv. Pio z Pietrelciny (pátek 25. týdne v mezidobí) pátek 25. týdne v mezidobí Zelená
24. září 2016 Jaromír / sv. Gerard (Jaromír) (sobota 25. týdne v mezidobí) Jaromír) (sobota 25. Zelená
25. září 2016 Zlata / sv. Kleofáš (26. neděle v mezidobí) 26. neděle v mezidobí Zelená
26. září 2016 Andrea / sv. Kosma a Damián (pondělí 26. týdne v mezidobí) pondělí 26. týdne v mezidobí Zelená
27. září 2016 Jonáš / sv. Vincenc z Paula (úterý 26. týdne v mezidobí) úterý 26. týdne v mezidobí Zelená
28. září 2016 Václav - Státní svátek - Den české státnosti / Slavnost sv. Václava Červená
29. září 2016 Michal / Svátek sv. archandělů Michaela, Gabriela a Rafaela Bílá
30. září 2016 Jeroným / sv. Jeroným (pátek 26. týdne v mezidobí) pátek 26. týdne v mezidobí Bílá
1. října 2016 Igor / sv. Terezie od Dítěte Ježíše (sobota 26. týdne v mezidobí) sobota 26. týdne v mezidobí Bílá
2. října 2016 Olívie, Oliver / sv. andělé strážní (27. neděle v mezidobí) 27. neděle v mezidobí Zelená
3. října 2016 Bohumil / sv. Maxmilián (pondělí 27. týdne v mezidobí) pondělí 27. týdne v mezidobí Zelená
4. října 2016 František / sv. František z Assisi (úterý 27. týdne v mezidobí) úterý 27. týdne v mezidobí Bílá
5. října 2016 Eliška / sv. Palmác (středa 27. týdne v mezidobí) středa 27. týdne v mezidobí Zelená
6. října 2016 Hanuš / sv. Bruno (čtvrtek 27. týdne v mezidobí) čtvrtek 27. týdne v mezidobí Zelená
7. října 2016 Justýna / Panna Maria Růžencová (pátek 27. týdne v mezidobí) pátek 27. týdne v mezidobí Bílá
8. října 2016 Věra / sv. Simeon (sobota 27. týdne v mezidobí) sobota 27. týdne v mezidobí Zelená
9. října 2016 Štefan, Sára / sv. Dionýsius a druhové, sv. Jan Leonard (28. neděle v mezidobí) 28. neděle v mezidobí Zelená
10. října 2016 Marina / sv. Paulin (pondělí 28. týdne v mezidobí) pondělí 28. týdne v mezidobí Zelená
11. října 2016 Andrej / sv. German (úterý 28. týdne v mezidobí) úterý 28. týdne v mezidobí Zelená
12. října 2016 Marcel / sv. Radim (středa 28. týdne v mezidobí) středa 28. týdne v mezidobí Zelená
13. října 2016 Renáta / sv. Eduard (čtvrtek 28. týdne v mezidobí) čtvrtek 28. týdne v mezidobí Zelená
14. října 2016 Agáta / sv. Kalist I. (pátek 28. týdne v mezidobí) pátek 28. týdne v mezidobí Zelená
15. října 2016 Tereza / sv. Terezie od Ježíše (sobota 28. týdne v mezidobí) sobota 28. týdne v mezidobí Bílá
16. října 2016 Havel / sv. Hedvika, sv. Markéta Maria Alacoque (29. neděle v mezidobí) 29. neděle v mezidobí Zelená
17. října 2016 Hedvika / sv. Ignác Antiochijský (pondělí 29. týdne v mezidobí) pondělí 29. týdne v mezidobí Červená
18. října 2016 Lukáš / Svátek sv. Lukáše Červená
19. října 2016 Michaela / sv. Izák Jogues a druhové (středa 29. týdne v mezidobí) středa 29. týdne v mezidobí Zelená
20. října 2016 Vendelín / sv. Irena (čtvrtek 29. týdne v mezidobí) čtvrtek 29. týdne v mezidobí Zelená
21. října 2016 Brigita / sv. Hilarion (pátek 29. týdne v mezidobí) pátek 29. týdne v mezidobí Zelená
22. října 2016 Sabina / sv. Marie Salome (sobota 29. týdne v mezidobí) sobota 29. týdne v mezidobí Zelená
23. října 2016 Teodor / sv. Jan Kapistránský (30. neděle v mezidobí) 30. neděle v mezidobí Zelená
24. října 2016 Nina / sv. Antonín Maria Klaret (pondělí 30. týdne v mezidobí) pondělí 30. týdne v mezidobí Zelená
25. října 2016 Beáta / sv. Kryšpín (úterý 30. týdne v mezidobí) úterý 30. týdne v mezidobí Zelená
26. října 2016 Erik / sv. Rustik (středa 30. týdne v mezidobí) středa 30. týdne v mezidobí Zelená
27. října 2016 Šarlota, Zoe / sv. Frumencius (čtvrtek 30. týdne v mezidobí) čtvrtek 30. týdne v mezidobí Zelená
28. října 2016 Státní svátek - Den vzniku samostatného československého státu (1918) / Svátek sv. Šimona a Judy Červená
29. října 2016 Silvie / sv. Narcis (sobota 30. týdne v mezidobí) sobota 30. týdne v mezidobí Zelená
30. října 2016 Tadeáš / sv. Marcel (31. neděle v mezidobí) 31. neděle v mezidobí Zelená
31. října 2016 Štěpánka / sv. Wolfgang (pondělí 31. týdne v mezidobí) pondělí 31. týdne v mezidobí Zelená
1. listopadu 2016 Felix / Slavnost Všech svatých Bílá
2. listopadu 2016 Vzpomínka na všechny věrné zemřelé / Vzpomínka na všechny věrné zemřelé Fialová
3. listopadu 2016 Hubert / sv. Martin de Porres (čtvrtek 31. týdne v mezidobí) čtvrtek 31. týdne v mezidobí Zelená
4. listopadu 2016 Karel / sv. Karel Boromejský (pátek 31. týdne v mezidobí) pátek 31. týdne v mezidobí Bílá
5. listopadu 2016 Miriam / sv. Zachariáš a Alžběta (sobota 31. týdne v mezidobí) sobota 31. týdne v mezidobí Zelená
6. listopadu 2016 Liběna / sv. Leonard (Linhart) (32. neděle v mezidobí) Linhart) (32. neděle Zelená
7. listopadu 2016 Saskie / sv. Wilibrord (pondělí 32. týdne v mezidobí) pondělí 32. týdne v mezidobí Zelená
8. listopadu 2016 Bohumír / sv. Gottfried (Bohumír) (úterý 32. týdne v mezidobí) Bohumír) (úterý 32. t Zelená
9. listopadu 2016 Bohdan / Svátek Posvěcení lateránské baziliky Bílá
10. listopadu 2016 Evžen / sv. Lev Veliký (čtvrtek 32. týdne v mezidobí) čtvrtek 32. týdne v mezidobí Bílá
11. listopadu 2016 Martin / sv. Martin (pátek 32. týdne v mezidobí) pátek 32. týdne v mezidobí Bílá
12. listopadu 2016 Benedikt / sv. Josafat (sobota 32. týdne v mezidobí) sobota 32. týdne v mezidobí Červená
13. listopadu 2016 Tibor / Svátek sv. Anežky České (33. neděle v mezidobí) 33. neděle v mezidobí Zelená
14. listopadu 2016 Sáva / sv. Mikuláš Tavelič (pondělí 33. týdne v mezidobí) pondělí 33. týdne v mezidobí Zelená
15. listopadu 2016 Leopold / sv. Albert Veliký (úterý 33. týdne v mezidobí) úterý 33. týdne v mezidobí Zelená
16. listopadu 2016 Otmar / sv. Markéta Skotská (středa 33. týdne v mezidobí) středa 33. týdne v mezidobí Zelená
17. listopadu 2016 Mahulena - Státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii / sv. Alžběta Uherská (čtvrtek 33. týdne v mezidobí) čtvrtek 33. týdne v mezidobí Bílá
18. listopadu 2016 Romana / Posvěcení římských bazilik sv. Petra a Pavla (pátek 33. týdne v mezidobí) pátek 33. týdne v mezidobí Zelená
19. listopadu 2016 Alžběta / sv. Mechtilda (sobota 33. týdne v mezidobí) sobota 33. týdne v mezidobí Zelená
20. listopadu 2016 Nikola / sv. Felix z Valois (Slavnost Ježíše Krista Krále) Slavnost Ježíše Krista Krále Bílá
21. listopadu 2016 Albert / Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě (pondělí 34. týdne v mezidobí) pondělí 34. týdne v mezidobí Bílá
22. listopadu 2016 Cecílie / sv. Cecílie (úterý 34. týdne v mezidobí) úterý 34. týdne v mezidobí Červená
23. listopadu 2016 Klement / sv. Klement I. (středa 34. týdne v mezidobí) středa 34. týdne v mezidobí Zelená
24. listopadu 2016 Emílie / sv. Ondřej Dung-Lac a druhové (čtvrtek 34. týdne v mezidobí) čtvrtek 34. týdne v mezidobí Červená
25. listopadu 2016 Kateřina / sv. Kateřina (pátek 34. týdne v mezidobí) pátek 34. týdne v mezidobí Zelená
26. listopadu 2016 Artur / sv. Silvestr (sobota 34. týdne v mezidobí) sobota 34. týdne v mezidobí Zelená
27. listopadu 2016 Xenie / sv. Virgil (1. neděle adventní) 1. neděle adventní Fialová
28. listopadu 2016 René / sv. Mansuet (Miloslav) (pondělí 1. adventního týdne) Miloslav) (pondělí 1 Fialová
29. listopadu 2016 Zina / sv. Saturnin (úterý 1. adventního týdne) úterý 1. adventního týdne Fialová
30. listopadu 2016 Ondřej / Svátek sv. Ondřeje Červená
1. prosince 2016 Iva / sv. Edmund Kampián (čtvrtek 1. adventního týdne) čtvrtek 1. adventního týdne Fialová
2. prosince 2016 Blanka / sv. Bibiána (pátek 1. adventního týdne) pátek 1. adventního týdne Fialová
3. prosince 2016 Svatoslav / sv. František Xaverský (sobota 1. adventního týdne) sobota 1. adventního týdne Bílá
4. prosince 2016 Barbora / sv. Jan Damašský, sv. Barbora (2. neděle adventní) 2. neděle adventní Fialová
5. prosince 2016 Jitka / sv. Sába (pondělí 2. adventního týdne) pondělí 2. adventního týdne Fialová
6. prosince 2016 Mikuláš / sv. Mikuláš (úterý 2. adventního týdne) úterý 2. adventního týdne Fialová
7. prosince 2016 Benjamín / sv. Ambrož (středa 2. adventního týdne) středa 2. adventního týdne Bílá
8. prosince 2016 Květoslava / Slavnost Panny Marie počaté bez poskvrny prvotního hříchu Bílá
9. prosince 2016 Vratislav / sv. Valerie (pátek 2. adventního týdne) pátek 2. adventního týdne Fialová
10. prosince 2016 Julie / sv. Julie a Eulálie (sobota 2. adventního týdne) sobota 2. adventního týdne Fialová
11. prosince 2016 Dana / sv. Damas I. (Hostivít) (3. neděle adventní) Hostivít) (3. neděle a Růžová
12. prosince 2016 Simona / sv. Jana Františka de Chantal (pondělí 3. adventního týdne) pondělí 3. adventního týdne Fialová
13. prosince 2016 Lucie / sv. Lucie (Světluše) (úterý 3. adventního týdne) Světluše) (úterý 3 Červená
14. prosince 2016 Lýdie / sv. Jan od Kříže (středa 3. adventního týdne) středa 3. adventního týdne Bílá
15. prosince 2016 Radana / sv. Valerián (čtvrtek 3. adventního týdne) čtvrtek 3. adventního týdne Fialová
16. prosince 2016 Albína / sv. Adelhaida (Adéla) (pátek 3. adventního týdne) Adéla) (pátek 3. adv Fialová
17. prosince 2016 Daniel / sv. Lazar Fialová
18. prosince 2016 Miloslav / sv. Rufus a Zosim (4. neděle adventní) 4. neděle adventní Fialová
19. prosince 2016 Ester / bl. Urban Fialová
20. prosince 2016 Dagmar / sv. Dominik Siloský Fialová
21. prosince 2016 Natálie / sv. Petr Kanisius Fialová
22. prosince 2016 Šimon / sv. Servul Fialová
23. prosince 2016 Vlasta / sv. Jan Kentský Fialová
24. prosince 2016 Adam a Eva / Štědrý den Fialová
25. prosince 2016 1. Svátek vánoční / Slavnost Narození Páně (Slavnost Narození Páně) Slavnost Narození Páně Bílá
26. prosince 2016 Štěpán / sv. Štěpán (Svátek sv. Štěpána) Svátek sv. Štěpána Červená
27. prosince 2016 Žaneta / sv. Jan Evangelista (Svátek sv. Jana Evangelisty) Svátek sv. Jana Evangelisty Bílá
28. prosince 2016 Bohumila / sv. Betlémské děti, mučedníci (Svátek svatých Betlémských dětí, mučedníků) Svátek svatých Betlémských dětí, mučedníků Červená
29. prosince 2016 Judita / sv. Tomáš Becket Bílá
30. prosince 2016 David / sv. Evžen (Svátek Svaté rodiny) Svátek Svaté rodiny Bílá
31. prosince 2016 Silvestr / sv. Silvestr Bílá