Jste zde

Hry

Hry

Jak známo z Bible, svatý Petr byl povoláním rybář. Pomůžete Petrovi nalovit ryby? Vyhýbejte se výbušnému sudu, jinak hra končí. Ovládání: myší.
Pomozte Mojžíšovi a jeho lidu sbírat životadárnou manu a přežít tak čtyřicet let na poušti. Hra je v angličtině. Ovládání: mezerník - spuštění levelu, šipky - změna směru. Rady: vyhýbejte se kamenům, škorpionům, nevrážejte do okrajů ani do Izraelitů. Sbírejte jen čerstvou manu, zelená je zkažená. A nejlepší jsou křepelky :).
Klasické piškvorky proti počítači se třemi obtížnostmi. Procvičte své logické a strategické uvažování ve hře, která má více než 4000 let starou historii. Podobnou hru hráli staří Číňané již 2000 let př. Kr., znali ji staří Řekové i američtí Indiáni dávno před objevením kontinentu Kryštofem Kolumbem. Ovládání: myší.
Pomozte shromáždit páry zvířat do Noemovy archy. Ve třech obtížnostech vyzkoušejte svůj postřeh a prostorovou představivost ve hře podobné pexesu. Ovládání: myší.
Pomozte Ježíšovi spasit svět v deseti sekundách. Vtipná retro hra, která Vás provede celým Ježíšovým životem během několika sekund. Jen ti nejlepší hráči dokáží posbírat všech dvanáct apoštolů. Ovládání: šipky - pohyb, mezerník - Ježíšovy akce. Rada: pro začátek klikněte na hru a zmáčkněte mezerník.